Vzdrževanje sistemske programske opreme
Buyer: BANKA SLOVENIJE
- Published
- 7 March 2025
- Submission deadline
- 14 April 2025, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00150115-2025
- Reference
- b63d371b-9e4c-405b-bd0d-55be5f31e7b3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72260000Servicios relacionados con el software
Description
Javno naročilo je razdeljeno na sklope: □ Sklop 1: najem VMware programske opreme □ Sklop 2: vzdrževanje ClearSwift programske opreme □ Sklop 3: vzdrževanje Check Point programske opreme □ Sklop 4: vzdrževanje Micro Focus programske opreme □ Sklop 5: vzdrževanje CommVault programske opreme □ Sklop 6: vzdrževanje Rapid 7 Nexpose programske opreme □ Sklop 7: vzdrževanje Solar Winds programske opreme □ Sklop 8: nakup in vzdrževanje F5 programske opreme □ Sklop 9: enoletni najem SAP SAC licenc □ Sklop 10: najem licenc in vzdrževanje One Identity Safeguard programske opreme □ Sklop 11: najem licenc FIM za eno leto □ Sklop 12: najem storitve BloxOne Threat Defense Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v 24. točki navodil k dokumentaciji javnega naročila.
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Najem obstoječe VMware programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 – 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 2 | Vzdrževanje ClearSwift Secure Email in Secure WEB Gateway za obdobje od 01. 01. 2026 do 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 3 | Vzdrževanje naročnikove obstoječe Check Point programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 do vključno 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 4 | Vzdrževanje naročnikove obstoječe Micro Focus programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 do vključno 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 5 | Vzdrževanje naročnikove obstoječe CommVault programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 do vključno 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 6 | Vzdrževanje Rapid7 Nexpose programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 do vključno 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 7 | Vzdrževanje Solar Winds programske opreme za obdobje od 1. 1. 2026 do vključno 31. 12. 2026 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 8 | Vzdrževanje programske opreme proizvajalca F5 | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 9 | Enoletni najem SAP SAC licenc | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 10 | SafeGuard | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 11 | File Integrity Monitoring | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
| 12 | Infoblox | 72260000 Servicios relacionados con el software | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo izbral najugodnejšega ponudnika za vsak sklop posebej na podlagi merila "najnižja skupna ponudbena vrednost brez DDV" posameznega sklopa iz Predračuna ponudnika (Obrazec 11).
Official publications
- TED · 00150115-2025 · 7 March 2025
- OJS · 47/2025 · 7 March 2025