„Вътрешно и външно озеленяване на обекти на ДП РВД“
Buyer: ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 12 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 78,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00224381-2025
- Reference
- 8b97330b-0e06-47d1-99a6-463f0a89533e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77300000Servicios hortícolas
Description
Настоящата обществена поръчка има за цел извършване на съвкупност от дейности, свързани с поддържане на растителност (вътрешно и външно озеленяване) в обекти на Държавно предприятие „Ръководство на въздушното движение“ по две обособени позиции, както следва: - Обособена позиция № 1 - „Вътрешно и външно озеленяване на обекти на ЛЦ за ОВД – гр. Варна“; - Обособена позиция № 2 - „Вътрешно и външно озеленяване на обекти на ЛЦ за ОВД – гр. Бургас“. Видът на отделните дейности, тяхното количество и периодичност на извършването им са подробно описани в Таблици № 1 и № 2 към Техническите и количествени спецификации на Възложителя за всяка от обособените позиции. В предмета на поръчката е предвидена и опция за Възложителя при необходимост да възлага доставки на растения и засаждането им, както и други доставки, свързани с дейностите по озеленяване, които са описани по вид и количество в Таблица № 3 към Техническите и количествени спецификации за съответната обособена позиция.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Вътрешно и външно озеленяване на обекти на ЛЦ за ОВД – гр. Варна“ | 77300000 Servicios hortícolas | 39,000 лв. |
| 2 | „Вътрешно и външно озеленяване на обекти на ЛЦ за ОВД – гр. Бургас“ | 77300000 Servicios hortícolas | 39,000 лв. |
Award criteria
- Price — На първо място се класира участникът, който е предложил най-ниска обща максимална стойност за изпълнение на поръчката за максимален срок от 36 (тридесет и шест) месеца в лева без ДДС (съгласно т. 1…
Official publications
- TED · 00224381-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ "РЪКОВОДСТВО НА ВЪЗДУШНОТО ДВИЖЕНИЕ" ТПП
- Достъп и пренос на електрическа енергия през електроразпределителната мрежа за обекти на ДП РВД
- Застраховка за отговорността на ДП РВД за причинени на трети лица вреди, произтичащи от дейността на предприятието в качеството му на…
- Ремонт на външна метална покривна конструкция на атриум в ЕЦ за УВД
- Проектиране във връзка с фасадна обшивка и топлоизолационна система на ТРЛК Черни Връх
- Доставка на природен газ за ЕЦ за УВД
- "Комплексно обслужване на хотелска и ресторантска част в УВПБ Банско"
- "Комплексно обслужване на обекти в ЕЦ за УВД"
- Обновяване на софтуера и хардуера за EBI системата в ЕЦ за УВД
- Ремонт на фасадна облицовка в ЕЦ за УВД
- Подмяна на съдове под налягане