Vrijwillige vooraankondiging van transparantie 'Veilig Thuis' Gemeente Eindhoven
Buyer: Gemeente Eindhoven
- Published
- 7 February 2025
- Estimated value
- €45,000,000
- Place of performance
- NL414
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00085505-2025
- Reference
- 86946ac9-ca0b-4689-9d16-6eae007317c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85312000Servicios de asistencia social sin alojamiento
- 85000000Servicios de salud y asistencia social
- 85300000Servicios de asistencia social y servicios conexos
- 85310000Servicios de asistencia social
Description
Veilig Thuis in Zuidoost-Brabant is een beschikbaarheidsvoorziening met Veiligheid als kernthema. Met de ketenaanpak van huiselijk geweld en kindermishandeling richt de dienstverlening zich op het voorkomen, signaleren, stoppen en het beperken van de schadelijke gevolgen van huiselijk geweld en kindermishandeling. De uitvoerende partij van Veilig Thuis dient tevens een expertisecentrum Kindermishandeling en Huiselijk Geweld te zijn. Reden van publicatie: De overeenkomst met Veilig Thuis Oost-Brabant is middels een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking van een oproep tot mededinging in het Publicatieblad van de Europese Unie tot stand gekomen met gebruik van een Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf. In deze Aankondiging is geen rekening gehouden met de verlengingsopties die de overeenkomst kent (tot maximaal 31-12-2028). Gemeente kondigt daarom met deze Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf aan dat zij desgewenst gebruik zal maken van de verlengingsopties zoals opgenomen in de overeenkomst tot maximaal 31-12-2028. Precieze aanduiding van de termijn voor beroepsprocedures: Deze aankondiging kent een opschortende termi…
Award criteria
- Cost — Geen gunningscriterium gebruikt
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Stichting Veilig Thuis Oost-Brabant | — | — |
Official publications
- TED · 00085505-2025 · 7 February 2025
- OJS · 27/2025 · 7 February 2025