VP-203 Statinio statybos techninės priežiūros paslaugos (592384) UŽBAIGTAS
Buyer: VĮ Turto bankas
- Published
- 30 June 2025
- Estimated value
- €1,533,588
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Restricted procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00418474-2025
- Reference
- 63737ea5-87a5-45b0-a62c-24847307e6cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71247000Supervisión del trabajo de construcción
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2022-03-22 paskelbta dinaminės pirkimo sistema Nr. 592384. Nauja aplinka sukurta tik DPS tęsimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://cvpp.eviesiejipirkimai.lt/Notice/Details/2022-639570. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Fiksuota kaina
Official publications
- TED · 00418474-2025 · 30 June 2025
- OJS · 122/2025 · 30 June 2025