VOLÁN üzemanyag-kontroll rendszerének üzemeltetése
Buyer: VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 30 July 2024
- Submission deadline
- 30 August 2024, 11:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00457306-2024
- Reference
- cceed242-8791-4b58-9cbf-11ee2e9575a2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Vállalkozási keretszerződés megkötése a VOLÁNBUSZ Zrt. üzemanyag-kontroll rendszerének üzemeltetése és felügyelete tárgyban 2600 db eszköz üzemeltetésére. Központi flottamenedzsment és üzemanyagkontroll-rendszer üzemeltetése és felügyelete (monitorozás, ügyfélszolgálat, adatforgalom biztosítása, szoftverkövetés) A rendelkezésre álló teljes nettó keretösszeg nettó 266.660.000 Ft . Lehívási kötelezettség: nettó 189.440.000 Ft Legfeljebb nettó 266.660.000 Ft keretösszeg mértékéig, melyből nettó 189.440.000 Ft keretösszeg érintett lehívási kötelezettséggel. Részletesen: KD és Műszaki leírás Ajánlattevő: AT; AIRSZ: alkalmassági követelmény igazolásában résztvevő szervezet; Ajánlatkérő: AK; Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (továbbiakban: Kr.) 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy, amennyiben a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé tette meghatározott gyártmá…
Award criteria
- Quality — Jótállási időtartam mértéke eszköz javítás, szoftveres módosítás esetén (minimum 6 hónap maximum 12 hónap a beépített alkatrészekre, illetve a javítási munkára együttesen)
- Quality — Jótállási időtartam mértéke új eszköz esetén (minimum 12 hónap, maximum 24 hónap a beépített alkatrészekre, illetve a felújítási munkára együttesen)
- Price — Központi flottamenedzsment és üzemanyagkontroll-rendszer üzemeltetése és felügyelete nettó ajánlati összára (nettó Ft)
- Price — Javítási és szerelési tevékenységek nettó ajánlati összára (nettó Ft)
- Price — Kiszállási díj nettó ajánlati összára (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00457306-2024 · 30 July 2024
- OJS · 147/2024 · 30 July 2024
Other tenders from VOLÁNBUSZ Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- BYD gyártmányú autóbuszokhoz alkatrészek
- Vonatpótló feladatok ellátása 2024-2026
- 1 db, új (M3/I) hidrogén üzemanyagcellás autóbusz
- DBR_Nitrogén-oxid redukáló folyadék beszerzése
- Autóbuszokhoz szükséges alkatrészek beszerzése
- Helyi és helyközi közforgalmú autóbuszjáratok III.
- Létesítmény és autóbusz takarítás, fertőtlenítés
- CNG gáz beszerzése 3.
- Autóbuszokhoz új szélvédők beszerzése
- Közforg. autóbuszjár. Budapest-Kelebia, Kom.-Eszt.