Voertuig-, object-, wrakverwijdering en opslag
Buyer: Gemeente Amsterdam
- Published
- 3 April 2025
- Submission deadline
- 23 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,900,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00214825-2025
- Reference
- 0e5c2893-4818-4eed-b3e5-b51fc43ab96e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50118100Servicios de reparación de averías y recuperación de automóviles
- 50118200Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos comerciales
- 50118300Servicios de reparación de averías y recuperación de autobuses
- 50118400Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos de motor
- 50118500Servicios de reparación de averías y recuperación de motocicletas
- 50190000Servicios de demolición de vehículos
Description
De scope van deze aanbesteding betreft het op ritbasis verwijderen van voertuigen, objecten en wrakken en deze verplaatsen naar en een opslagplaats voor tijdelijke opslag van deze voertuigen en/of wrakken. De in de markt te zetten Opdracht bestaat op hoofdlijnen uit de volgende werkzaamheden: - De levering van een dienst (sleepbewegingen) ten behoeve van de wrakkenverwijdering, te specificeren als volgt; - Het overbrengen van voertuigen (slepen) die gevaarlijk geparkeerd staan; - Het overbrengen van voertuigen (slepen) van voertuigen die rechtmatig zijn voorzien van een aankondiging/kennisgeving van beschikking; - Het verplaatsen van voertuigen naar een bewaarplaats van Opdrachtnemer; - Het doorverwijzen van Rechthebbende van weggesleepte voertuigen met klachten naar de Handhavingsorganisatie van de gemeente Amsterdam; - De organisatie van bovenstaande taken en de communicatie, die daartoe noodzakelijk is;
Official publications
- TED · 00214825-2025 · 3 April 2025
- OJS · 66/2025 · 3 April 2025