VKS-143/25 – »Urejanje javnih zelenih površin na območju MOL«
Buyer: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
- Published
- 25 August 2025
- Submission deadline
- 23 September 2025, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00552388-2025
- Reference
- c53ecf86-b83c-4d46-9886-716e533b80ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77000000Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
- 77310000Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
- 77313000Servicios de mantenimiento de parques
- 77342000Poda de setos
Description
Predmet javnega naročila je urejanje javnih zelenih površin na POTi, ob spomenikih NOB, na površinah za šport v naravi in ostalih javnih zelenih površinah na območju Mestne občine Ljubljana. Naročnik predmetno javno naročilo oddaja kot pridržano javno naročilo v skladu z 31. členom ZJN-3, zato v postopku javnega naročanja lahko sodelujejo le invalidska podjetja in zaposlitveni centri, kot jih določa zakon, ki ureja zaposlitveno rehabilitacijo in zaposlovanje invalidov.
Award criteria
- Price — najnižja skupna ponudbena cena
Official publications
- TED · 00552388-2025 · 25 August 2025
- OJS · 161/2025 · 25 August 2025
Other tenders from JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
- VKS-58/26 Dobava dendrološkega materiala
- VKS-215/25 - Košnja in čiščenje brežin Ljubljanice, Gradaščice in Grubarjevega prekopa
- VKS-142/25 Vzdrževanje mestnega drevja na javnih zelenih površinah na območju MOL
- Nakup osebnih in lahkih tovornih vozil
- VKS-191/25 – Dobava nadomestnih delov ter servisiranje in vzdrževanje za fini drobilec nadomestnega goriva Vecoplan in dobava nadomestnih…
- Vzdrževanje in servisiranje ter dobava nadomestnih delov merilne opreme in potrošnega materiala za redno uporabo meril (za obdobje dveh let)
- Oddaja gradbenih odpadkov, ki nastajajo pri vzdrževanju vodovodnega in kanalizacijskega omrežja ter pri zbiranju odpadkov v JP VOKA SNAGA…
- VKS-61/25 Vzdrževanje, servisiranje in dobava rezervnih delov ter obnove rezalnih gredi za drobilec MTB
- Nabava vodomerov in modulov za daljinsko odčitavanje
- VKS-182/25 Dobava komunalnih vozil za zbiranje in prevoz odpadkov ter delovnega vozila za TV kontrolo kanalizacijskega omrežja