Virtualizacijos platformos programinės įrangos nuoma (seno CVP IS Nr. 745217)
Buyer: Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos
- Published
- 25 April 2025
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00268151-2025
- Reference
- 88850f08-4b23-4125-871d-cbfdd63fae56
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48422000"Suites" de paquetes de software
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-06 paskelbto pirkimo Nr. 745217 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/789036?B=PPO . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "WhiteBit" | €117,485 | — |
Official publications
- TED · 00268151-2025 · 25 April 2025
- OJS · 81/2025 · 25 April 2025
Other tenders from Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos
- Tinklo srauto atsišakojimo (Network TAP) įrangos įsigijimas
- Tarnybinės stotys ir jų dalys
- Kibernetiniu grėsmių paieškos įrankių programinės įrangos nuoma
- Virtualizacijos platformos įranga ir programinės įrangos nuoma
- TINKLO ĮRANGOS PIRKIMAS
- Tarnybinė tyrimų stotis
- Stacionarūs kompiuteriai
- Kibernetiniu grėsmių paieškos įrankių programinės įrangos nuoma
- Kompiuteriai, tarnybinės stotys ir jų dalys
- Microsoft 365 E5 Security add-on