Villamos energia beszerzése DBR keretében 2025
Buyer: Pápai Víz- és Csatornamű Zrt.
- Published
- 13 September 2024
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00551078-2024
- Reference
- 698f5558-aaf3-4390-a86f-05bfbb066c12
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Villamos energia értékesítése az ajánlatkérő részére Dinamikus Beszerzési Rendszer keretében a Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítását követően 2025.12.31. 23:59:59 CET időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú villamos energia kereskedelmi szerződés keretében összesen 2,8 Gwh mennyiségű villamos energia beszerzése céljából. Az ajánlatkérő pótdíjmentesen jogosult legfeljebb +15% mennyiségi opció gyakorlására. Fogyasztási helyek száma 140 db. Ajánlatkérő a DBR megvalósítása során (DBR második rész) a Kbt. 107. § (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét beszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást, mennyiségeket és szerződéses feltételeket a DBR-be felvett Ajánlattevők számára, a DBR második részében kiküldésre kerülő ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátja rendelkezésre.
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati egységár (HUF/kWh)
Official publications
- TED · 00551078-2024 · 13 September 2024
- OJS · 179/2024 · 13 September 2024