Villamos energia beszerzése – 2025. 2. félév
Buyer: BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
- Published
- 13 May 2025
- Estimated value
- 2,600,000,000 Ft
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00305554-2025
- Reference
- e320a665-0e9a-44ac-9236-d8e4484c1286
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
A BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság, mint Ajánlatkérő (a továbbiakban: Ajánlatkérő) a 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: Kbt.) Második rész XV. fejezet 81. § alapján közbeszerzési eljárást folytatott le „Keretmegállapodás-Villamos energia beszerzés 2025.” (EKR001767832024) tárgyban. A keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárást megindító hirdetmény az Európai Unió Hivatalos Lapjában 2024. szeptember 30. napján 587346-2024 szám alatt jelent meg (a továbbiakban: eljárást megindító felhívás). Ajánlatkérő a hivatkozott eljárás eredményeként 2024. november 22. napján kötött keretmegállapodás alapján „Villamos energia beszerzése – 2025. 2. félév” tárgyban közbeszerzési eljárást folytat le a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerint. A beszerzés mennyisége: 42.000.000 kWh + 2.100.000 kWh mennyiségi eltérés Maximális mennyiség: 44.100.000 kWh Részletesen a Közbeszerzés Leírása rovatban és a Közbeszerzési Dokumentumokban.
Award criteria
- Price — Eladói prémiumok teljes mennyiségre vetített nettó összértéke (EUR) - "Díjkalkuláció_S1_S2" táblázatban számolt összérték
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. | 3,360,000,000 Ft | — |
| CEZ Magyarország Villamosenergia Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,730,000,000 Ft | — |
| E2 Hungary Energiakereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 2,415,000,000 Ft | — |
| Audax Renewables Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,294,502,000 Ft | — |
Official publications
- TED · 00305554-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025
Other tenders from BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Korlátolt Felelősségű Társaság
- Keretszerződés - LED útvilágítótest beszerzése
- Tervezési keretszerz világítótest korszerűsítésére
- Útvilágító világítótest - 2. verseny újranyitás
- Villamos biztonsági felülvizsgálat 2025.
- Közvilágítás LED rekonstrukciója 2025/2026
- Közvilágítás LED rekonstrukciója 2025/2026
- Villamos biztonsági felülvizsgálat 2025.
- Közvilágítás LED rekonstrukciója 2025/2026
- Villamos energia beszerzése – 2025. 1. félév
- Közvilágítás LED rekonstrukciója 2025/2026