Vietinės rinkliavos ir mokėjimų už transporto priemonių stovėjimą mokamose vietose surinkimo paslaugų per mobiliojo ryšio operatorių tinklus paslaugos (seno pirkimo CVP IS Nr. 746486)
Buyer: Savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos"
- Published
- 16 January 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00030078-2025
- Reference
- 5aff94db-fac5-460f-8f8e-35dcac8838a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79941000Servicios de peajes
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-12 paskelbto pirkimo Nr. 746486 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/790376?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Vietinės rinkliavos ir mokėjimų už transporto priemonių stovėjimą mokamose vietose surinkimo paslaugų per mobiliojo ryšio operatoriaus UAB „Bitė Lietuva“ tinklą | 79941000 Servicios de peajes | €0 |
| 2 | Vietinės rinkliavos ir mokėjimų už transporto priemonių stovėjimą mokamose vietose surinkimo paslaugų per mobiliojo ryšio operatoriaus UAB „Tele 2“ tinklą | 79941000 Servicios de peajes | €0 |
| 3 | Vietinės rinkliavos ir mokėjimų už transporto priemonių stovėjimą mokamose vietose surinkimo paslaugų per mobiliojo ryšio operatoriaus AB „Telia Lietuva“ tinklą | 79941000 Servicios de peajes | €0 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Telia Lietuva, AB | — | — |
| UAB "Tele2" | — | — |
| UAB Bitė Lietuva | — | — |
Official publications
- TED · 00030078-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025
Other tenders from Savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos"
- Komunikacijos paslaugos
- Vilniaus miesto šviesoforais reguliuojamų sankryžų ir perėjų projektavimo ir projektų priežiūros vykdymo paslaugos (4 kategorija)
- Vilniaus miesto šviesoforais reguliuojamų sankryžų ir perėjų projektavimo paslaugos
- Inžinerinių statinių projektavimo paslaugų DPS sukūrimas
- Gedimino pr. 9A Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos ir Tilto g. 14 Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos
- Vairuotojų informacinių švieslenčių sistemos priežiūros, gedimų šalinimo paslaugos
- Gedimino pr. aikštelės, adresu Gedimino pr.9A, Vilniuje, kapitalinio remonto projekto pirkimas
- Turto vertinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
- Turto vertinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
- Purchasing cybersecurity software