Vasúti járművek fődarabjainak javítása_7. rész
Buyer: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Published
- 12 March 2025
- Estimated value
- 211,356,251 Ft
- Place of performance
- Biatorbágy, HU120
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00159503-2025
- Reference
- d70ad8f5-dd90-4347-856d-a2edefa4d238
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50220000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos
Description
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. (a továbbiakban: Lebonyolító) által a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: Kbt.) és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet alapján „Vasúti járművek fődarabjainak javítása” tárgyban lefolytatott keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárás első fordulójának eredményeképpen a MÁV Személyszállítási Zrt. (jogelődjeként a MÁV-START Zrt.) (a továbbiakban: Ajánlatkérő) és a Voith Turbo Kft. (a továbbiakban: Ajánlattevő) között az alábbi Keretmegállapodás (a továbbiakban: KM vagy keretmegállapodás) jött létre: Az Európai Unió Hivatalos Lapjában (TED) 5914-2024 azonosító számon jelent meg az eljárást megindító ajánlati felhívás 2024.01.04. napján. A jelen konzultáció lefolytatására a keretmegállapodásos eljárás első fordulójának megindításakor hatályos Kbt. rendelkezései irányadóak. Keretmegállapodás azonosító száma: EKR000067072025 A Keretmegállapodás alapján az adott közbeszerzés megvalósítására – a Keretmegállapodás hatálya alatt, az abban meghatározott feltételek szerint – a Kbt. 105. § (1) bekezdés c) pontja alapján írásbeli konzultáció (a tová…
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összérték (HUF-ban meghatározva)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Voith Turbo Kereskedelmi Kft. | 211,356,251 Ft | — |
Official publications
- TED · 00159503-2025 · 12 March 2025
- OJS · 50/2025 · 12 March 2025
Other tenders from MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
- Negyedéves tájékoztató_Takarítás KM_2026.II.
- Dobfék alkatrészek beszerzése
- Futóműalkatrészek beszerzése
- Közúti Személyszáll. szolg. Centrál ter. 2025-28.
- Elektromos műszerek, vezérlések és perifériák besz
- Credo autóbusz alkatrészek beszerzése
- Vonatpótló feladatok ellátása 2026-2028
- MAN és Neoplan buszalkatrészek beszerzése
- Paksi térségben autóbuszok karbantartása, javítása