Vasúti járművek fődarabjainak javítása_1-6. rész
Buyer: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Published
- 6 March 2025
- Estimated value
- 10,588,847,165 Ft
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00147073-2025
- Reference
- c7443c2d-f094-464b-a1d5-1f1427c43fbe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50220000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos
Description
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. (a továbbiakban: Lebonyolító) által a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: Kbt.) és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet alapján „Vasúti járművek fődarabjainak javítása” tárgyban lefolytatott keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárás első fordulójának eredményeképpen a MÁV Személyszállítási Zrt. (jogelődjeként a MÁV-START Zrt.) (a továbbiakban: Ajánlatkérő) és a Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság (a továbbiakban: Ajánlattevő) között az alábbi Keretmegállapodás (a továbbiakban: KM vagy keretmegállapodás) jött létre: Az Európai Unió Hivatalos Lapjában (TED) 480274-2024 azonosító számon jelent meg az eljárást megindító ajánlati felhívás 2024.08.09. napján. A jelen konzultáció lefolytatására a keretmegállapodásos eljárás első fordulójának megindításakor hatályos Kbt. rendelkezései irányadóak. Keretmegállapodás azonosító száma: EKR000067382025 A Keretmegállapodás alapján az adott közbeszerzés megvalósítására – a Keretmegállapodás hatálya alatt, az abban meghatározott feltételek szerint – a …
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Kerék, kerékpár és hajtómű javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 2,913,536,224 Ft |
| 2 | Fékberendezések javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 974,397,752 Ft |
| 3 | Villamos forgógépek javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 2,137,866,238 Ft |
| 4 | Dízelmotor javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 2,427,292,391 Ft |
| 5 | Mechanikus alkatrészek javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 915,925,859 Ft |
| 6 | Segédüzemi alkatrészek javítása | 50220000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con vías férreas y otros equipos | 1,219,828,701 Ft |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összérték (HUF-ban meghatározva)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,913,536,224 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,427,292,391 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,137,866,238 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,219,828,701 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 974,397,752 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 915,925,859 Ft | — |
Official publications
- TED · 00147073-2025 · 6 March 2025
- OJS · 46/2025 · 6 March 2025
Other tenders from MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
- Negyedéves tájékoztató_Takarítás KM_2026.II.
- Dobfék alkatrészek beszerzése
- Futóműalkatrészek beszerzése
- Közúti Személyszáll. szolg. Centrál ter. 2025-28.
- Elektromos műszerek, vezérlések és perifériák besz
- Credo autóbusz alkatrészek beszerzése
- Vonatpótló feladatok ellátása 2026-2028
- MAN és Neoplan buszalkatrészek beszerzése
- Paksi térségben autóbuszok karbantartása, javítása