Vasúti járműalkatrészek beszerzése
Buyer: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Published
- 3 July 2025
- Estimated value
- 10,648,833,854 Ft
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00430640-2025
- Reference
- 2b80ca3b-df4e-4bb9-a706-7962ba8a8985
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34600000Locomotoras de ferrocarril y de tranvía, material móvil y sus partes
Description
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. (a továbbiakban: Lebonyolító) által a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (a továbbiakban: Kbt.) és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet alapján „Vasúti járműalkatrészek beszerzése” tárgyban lefolytatott keretmegállapodás megkötésére irányuló eljárás első fordulójának eredményeképpen a MÁV Személyszállítási Zrt. (jogelődjeként a MÁV-START Zrt.) (a továbbiakban: Ajánlatkérő) és a Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság (a továbbiakban: Ajánlattevő) között az alábbi Keretmegállapodás (a továbbiakban: KM vagy keretmegállapodás) jött létre: Az Európai Unió Hivatalos Lapjában (TED) 517155-2024 azonosító számon jelent meg az eljárást megindító ajánlati felhívás 2024.08.29. napján. A jelen konzultáció lefolytatására a keretmegállapodásos eljárás első fordulójának megindításakor hatályos Kbt. rendelkezései irányadóak. Keretmegállapodás azonosító száma: EKR001385832024 A Keretmegállapodás alapján az adott közbeszerzés megvalósítására – a Keretmegállapodás hatálya alatt, az abban meghatározott feltételek szerint – a Kbt.…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Motorkocsi alkatrész | 34600000 Locomotoras de ferrocarril y de tranvía, material móvil y sus partes | 2,236,382,020 Ft |
| 2 | Vontatójármű alkatrész | 34600000 Locomotoras de ferrocarril y de tranvía, material móvil y sus partes | 5,031,641,340 Ft |
| 3 | Vontatottjármű alkatrész | 34600000 Locomotoras de ferrocarril y de tranvía, material móvil y sus partes | 3,380,810,494 Ft |
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összérték (HUF-ban meghatározva)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 5,031,641,340 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 3,380,810,494 Ft | — |
| Magyar Vagon Vasúti Járműgyártó, Javító és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 2,236,382,020 Ft | — |
Official publications
- TED · 00430640-2025 · 3 July 2025
- OJS · 125/2025 · 3 July 2025
Other tenders from MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
- Negyedéves tájékoztató_Takarítás KM_2026.II.
- Dobfék alkatrészek beszerzése
- Futóműalkatrészek beszerzése
- Közúti Személyszáll. szolg. Centrál ter. 2025-28.
- Elektromos műszerek, vezérlések és perifériák besz
- Credo autóbusz alkatrészek beszerzése
- Vonatpótló feladatok ellátása 2026-2028
- MAN és Neoplan buszalkatrészek beszerzése
- Paksi térségben autóbuszok karbantartása, javítása