Városliget Zrt. IFR rendszer karbantartás
Buyer: Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 12 September 2024
- Submission deadline
- 17 September 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00547298-2024
- Reference
- 7d82c34c-20d0-4b28-ac88-8edbfff96cf1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267100Mantenimiento de software de tecnología de la información
Description
Városliget Zrt. vagyonkezelésében lévő ingatlanokban végzendő Integrált Felügyeleti Rendszer (IFR) szakkarbantartási szolgáltatások ellátása tárgyában Keretmegállapodás megkötése a Kbt. 105. § (1) bekezdés b) pontja szerint 3 részben az alábbi keretösszegek szerint: 1. részben: nettó 137.070.180 HUF 2. részben: nettó 808.782.645 HUF 3. részben: nettó 526.105.497 HUF Ajánlatkérő a BT-763-as mezőben előírtak tekintetében rögzíti, hogy nem valamennyi részre írt elő kötelező ajánlattételt, hanem valamennyi részben lehetővé teszi az ajánlattételt.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | IFR r. EBI és DVM szoftverkörnyezet karbantartása | 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información | — |
| 2 | IFR épületfelügyeleti rétegének szakkarbantartása | 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información | — |
| 3 | IFR biztonságtechnikai rétegének szakkarbantartása | 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información | — |
Award criteria
- Quality — 1.1. Az ajánlati felhívás III.1.3. /M.2.A) pontjában megjelölt 1 fő szakember szakmai gyakorlatán felüli többlettapasztalata (min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Quality — 1.2. Az ajánlati felhívás III.1.3. /M.2.B) pontjában megjelölt 1 fő szakember szakmai gyakorlatán felüli többlettapasztalata (min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Price — Ár
Official publications
- TED · 00547298-2024 · 12 September 2024
- OJS · 178/2024 · 12 September 2024
Other tenders from Városliget Ingatlanfejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2026
- Felvonó és emelő berendezés javítás, karbantartás
- Vízgépészeti rendszerek javítása és karbantartása
- Városliget Zrt. részére biztosítási szolgáltatások
- Terület és objektumőrzés, személy és vagyonvédelem
- Személy- és haszongépjármű flottaüzemeltetés 2025
- Városliget Zrt. részére biztosítási szolgáltatások
- Takarítási szolgáltatás ellátása
- Városliget Zrt. IFR rendszer karbantartás
- Városliget Zrt. részére biztosítási szolgáltatások