Vaistiniai preparatai (9321)
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 13 March 2025
- Estimated value
- €228,878
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00162613-2025
- Reference
- 7a0432c7-e2d9-4b92-a412-af53f8fe47b4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-24 paskelbto pirkimo Nr. 743831 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/edittransaction.asp?TID=743831. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ambroksolis | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 2 | Chinidino gliukonatas | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 3 | Indocianino žaliasis | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 4 | Insulinas lispro | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 5 | Metilergonovino maleatas | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 6 | Morfino sulfatas | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
| 7 | Sevofluranas | 33600000 Productos farmacéuticos | €228,878 |
Award criteria
- Price — Žr. pirkimo dokumentuose.
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Liukrena | €164,981 | — |
| UAB "Armila" | €23,625 | — |
| UAB "Armila" | €520 | — |
| UAB "Armila" | €399 | — |
| UAB "Armila" | €249 | — |
| UAB "Armila" | €217 | — |
Official publications
- TED · 00162613-2025 · 13 March 2025
- OJS · 51/2025 · 13 March 2025
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas