Услуги по изпиране за нуждите на „СБР-НК“ ЕАД
Buyer: Специализирани болници за рехабилитация - Национален комплекс /СБР - НК/ ЕАД - София
- Published
- 7 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 625,000 лв.
- Place of performance
- Банкя-София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00741004-2025
- Reference
- deb56010-495e-4717-9041-f883e6cf424b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98310000Servicios de lavado y limpieza en seco
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е: предоставяне на услуги за период от 36 месеца по изпиране на болнични текстилни материали, включващи всички дейности по изпиране, в т.ч. и отстраняване на трайно фиксирани петна; дезинфекция; сушене; гладене; сортиране; опаковане и транспортиране от и до съответен склад (обект) на Възложителя: Филиал Банкя, гр. СОфия-кв.Банкя, ул. „Шейново“ № 8; Филиал Баня, Карловско, гр. Баня 4360, ул. „Липите” № 1; Филиал Наречен, с. Нареченски бани 4239, ул. „Родопи” № 1; Филиал Павел баня, гр. Павел баня 6155, ул. „Освобождение“ № 2; Филиал Хисаря, гр. Хисаря 4180, ул. „Гурко“ № 8; Филиал Овча могила, с. Овча могила, общ. Свищов, ул. „Детелина” № 2; Филиал Сандански, гр. Сандански 2800, ул. „Полковник Дрангов“ № 1. Конкретното количество зависи от обема на дейност и конкретните нужди на Възложителя, като в Техническата спецификация е посочено прогнозно такова.
Award criteria
- Price — най-ниската предложена цена от участник (НПЦУ) за един килограм пране в лева, разделено на цената, предложена от конкретния участник в лева, чиято оферта се оценява, за един килограм пране (ЦПКУ),…
- Quality — Срок на изпълнение на услугата по изпиране при обикновени заявки – не по-кратък от 6 часа и не по-дълъг от 3 календарни дни (72 часа)
- Quality — Срок на изпълнение на услугата по изпиране при спешни заявки – не по-кратък от 6 часа и не по-дълъг от 2 календарни дни (48 часа)
- Quality — Срок за реакция при получен сигнал за недостатъци – не по-кратък от 6 часа и не по-дълъг от 24 (двадесет и четири часа)
Official publications
- TED · 00741004-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025
Other tenders from Специализирани болници за рехабилитация - Национален комплекс /СБР - НК/ ЕАД - София
- „Доставка на дезинфектанти и препарати за нуждите на „СБР-НК“ ЕАД“
- „Поддръжка на офис техника /компютри, преносими компютри, сървъри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS…
- „Доставка на електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за обекти на „СБР-НК“ ЕАД”
- „Доставка на оборудване на места за спорт за изпълнение на проект BG05SFPR002-1.004-1725 „Адаптирана работна среда в 9 от филиалите на…
- „Доставка на климатична техника за изпълнение на проект BG05SFPR002-1.004-1725 „Адаптирана работна среда в 9 от филиалите на „СБР-НК“ ЕАД“…
- „Рамково споразумение за доставка и инсталиране на пожароизвестителна система в „СБР-НК“ ЕАД“
- „Осигуряване на физическа охрана на обекти на „СБР-НК“ ЕАД във филиал Баня, Карлово и филиал Павел Баня“
- „Доставка на материали за текуща поддръжка за нуждите на „СБР-НК“ ЕАД“
- „Доставка на климатична техника за изпълнение на проект BG05SFPR002-1.004-1725 „Адаптирана работна среда в 9 от филиалите на „СБР-НК“ ЕАД“…
- „Доставка на климатична техника за изпълнение на проект BG05SFPR002-1.004-1725 „Адаптирана работна среда в 9 от филиалите на „СБР-НК“ ЕАД“…