Usluge zaštitarske službe čuvanja lučkog područja luke Rijeka
Buyer: Lučka uprava Rijeka
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 6 November 2024, 10:00
- Estimated value
- €1,050,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00590177-2024
- Reference
- acd3c996-47e7-4631-b486-28996184e482
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79710000Servicios de seguridad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava usluga zaštitarske službe čuvanja lučkog područja luke Rijeka.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi kriteriji za odabir ponude određuje koliko će puta u tijeku 24 sata (dnevno) Ponuditelj putem svoje nadzorne službe obavljati nadzor i vršiti kontrolu rada zaštitara na…
Official publications
- TED · 00590177-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024