Usluga organizacije prisilnih udaljenja
- Published
- 26 September 2024
- Submission deadline
- 25 October 2024, 09:00
- Estimated value
- €272,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00580936-2024
- Reference
- 998bd69a-a600-4ffb-8b76-8e73badee8ce
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60400000Servicios de transporte aéreo
Description
Predmet javnog nadmetanja u otvorenom postupku javne nabave velike vrijednosti je nabava usluge organizacije prisilnih udaljenja zračnim, kopnenim i vodenim putem, ovisno o broju državljana trećih zemalja koji se udaljuju, potrebne pratnje policijskih službenika, medicinskog tima i prevoditelja te samog odredišta u skladu s priloženim Troškovnikom te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Ponuditelj će dobiti bodove ovisno o ponuđenom broju dana za otkazivanje usluge smještaja te zrakoplovnih, autobusnih, željezničkih i brodskih putnih karata bez naknade i to do 13 dana od dana…
Official publications
- TED · 00580936-2024 · 26 September 2024
- OJS · 188/2024 · 26 September 2024