Usluga održavanja nacionalnog arhivskog informacijskog sustava
- Published
- 7 March 2024
- Submission deadline
- 8 April 2024, 11:00
- Estimated value
- €1,250,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00139439-2024
- Reference
- 899f61e3-4e68-4642-aa49-5a1868a4c2e7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
Ministarstvo kulture i medija nositelj je provedbe investicije C2.2.R3-I2 „Unaprjeđenje digitalne infrastrukture i usluga javnog sektora razvojem nacionalnog arhivskog informacijskog sustava i jačanjem nacionalne mreže arhiva“ u okviru Nacionalnog plana oporavka i otpornosti Republike Hrvatske. Rezultat jedne od aktivnosti ove investicije je nacionalni arhivski informacijski sustav čiji je razvoj financiran njenim sredstvima. Kako bi se osigurao rad sustava i njegovo korištenje, a time i ispunjenje pokazatelja investicije C2.2.R3-I2 potrebno je osigurati uslugu održavanja sustava.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao nefinancijski kriterij određuje specifično iskustvo ključnih stručnjaka sukladno odredbi članka 284., stavka 2,, točke 2. Zakona o javnoj nabavi. Naručitelj je stava kako je za…
Official publications
- TED · 00139439-2024 · 7 March 2024
- OJS · 48/2024 · 7 March 2024