El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Usługi przeglądów, napraw i konserwacji aparatury medycznej

Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej

Published
14 April 2025
Submission deadline
15 May 2025, 09:00
Estimated value
2,658,310 zł
Place of performance
Wrocław, PL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00238889-2025
Reference
4d481084-7d07-4b26-b2d0-5c90d9bb85ab
Official source
Official source

CPV codes

Description

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na okresowych przeglądach technicznych, bieżących naprawach oraz konserwacjach według poniższych części: Zadanie1 - Zadanie 58. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym I - Przeglądy” w „Formularzu cenowym II - Naprawy”, w „Formularzu cenowym III – Konserwacje” oraz we wzorach umów: a) Wzór umowy Nr I (Załącznik Nr 3) dotyczy Zadania 1 – 38 (Przeglądy) b) Wzór umowy Nr II (Załącznik Nr 3a) dotyczy Zadania 39 – 55 (Naprawy) c) Wzór umowy Nr III (Załącznik Nr 3b) dotyczy Zadania 56-58 stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ) - (dotyczy wszystkich Zadań za wyjątkiem: 5, 6, 10, 13, 15, 21, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 3…

Lots (58)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie 1
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 600 zł
2 Zadanie 2
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 2,600 zł
3 Zadanie 3
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 3,200 zł
4 Zadanie 4
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 900 zł
5 Zadanie 5
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 3,520 zł
6 Zadanie 6
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 4,600 zł
7 Zadanie 7
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 1,000 zł
8 Zadanie 8
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 1,000 zł
9 Zadanie 9
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 1,200 zł
10 Zadanie 10
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 1,000 zł
11 Zadanie 11
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 1,000 zł
12 Zadanie 12
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 8,600 zł
13 Zadanie 13
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 6,000 zł
14 Zadanie 14
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 26,000 zł
15 Zadanie 15
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 13,450 zł
16 Zadanie 16
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 2,700 zł
17 Zadanie 17
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 34,800 zł
18 Zadanie 18
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 36,000 zł
19 Zadanie 19
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 8,000 zł
20 Zadanie 20
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 6,000 zł
21 Zadanie 21
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 3,200 zł
22 Zadanie 22
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 36,000 zł
23 Zadanie 23
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 15,140 zł
24 Zadanie 24
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 8,880 zł
25 Zadanie 25
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 2,000 zł
26 Zadanie 26
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 7,200 zł
27 Zadanie 27
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 7,200 zł
28 Zadanie 28
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 4,740 zł
29 Zadanie 29
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 2,370 zł
30 Zadanie 30
Wrocław, PL514
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos 2,370 zł

Award criteria

Official publications

Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej