Usługi przeglądów i napraw aparatury medycznej różnej
Buyer: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Published
- 4 September 2024
- Submission deadline
- 19 September 2024, 09:00
- Estimated value
- 1,867,240 zł
- Place of performance
- Wrocław, PL514
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00530240-2024
- Reference
- 7aeb2614-e56e-4ada-9b0a-b979cfb5b6a8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50421000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
- 50421200Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X
Description
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na okresowych przeglądach technicznych oraz bieżących naprawach według poniższych części: Zadanie1 - Zadanie 82. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wykazany i opisany w „Formularzu cenowym I - Przeglądy” oraz w „Formularzu cenowym II - Naprawy” oraz we wzorach umów: a) Wzór umowy Nr I (Załącznik Nr 3) dotyczy Zadania 1 – 51 (Przeglądy), b) Wzór umowy Nr II (Załącznik Nr 3a) dotyczy Zadania 52 – 82 (Naprawy) stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umów, stanowiące integralną część SWZ. W przypadku zaistnienia podstaw do powierzenia przetwarzania danych osobowych Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ) - (dotyczy wszystkich Zadań za wyjątkiem: 6, 7, 8, 9, 10, 18, 22, 23, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 54, 55, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 77, 78, 79, 80 ). Wykonawca jest zobowiązany do podpisania umowy powier…
Lots (82)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie 1 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 400 zł |
| 2 | Zadanie 2 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,800 zł |
| 3 | Zadanie 3 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 3,200 zł |
| 4 | Zadanie 4 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 760 zł |
| 5 | Zadanie 5 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 400 zł |
| 6 | Zadanie 6 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 7,000 zł |
| 7 | Zadanie 7 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 3,520 zł |
| 8 | Zadanie 8 | 50421200 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X | 9,000 zł |
| 9 | Zadanie 9 | 50421200 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X | 3,000 zł |
| 10 | Zadanie 10 | 50421200 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X | 4,000 zł |
| 11 | Zadanie 11 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,000 zł |
| 12 | Zadanie 12 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,000 zł |
| 13 | Zadanie 13 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 2,000 zł |
| 14 | Zadanie 14 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 800 zł |
| 15 | Zadanie 15 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 2,100 zł |
| 16 | Zadanie 16 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 2,100 zł |
| 17 | Zadanie 17 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,000 zł |
| 18 | Zadanie 18 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,480 zł |
| 19 | Zadanie 19 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 3,000 zł |
| 20 | Zadanie 20 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 400 zł |
| 21 | Zadanie 21 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 300 zł |
| 22 | Zadanie 22 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 900 zł |
| 23 | Zadanie 23 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 3,752 zł |
| 24 | Zadanie 24 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,200 zł |
| 25 | Zadanie 25 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 13,400 zł |
| 26 | Zadanie 26 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 2,400 zł |
| 27 | Zadanie 27 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 4,800 zł |
| 28 | Zadanie 28 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 9,600 zł |
| 29 | Zadanie 29 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 4,800 zł |
| 30 | Zadanie 30 | 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos | 1,200 zł |
Award criteria
- Price — Waga kryterium wynosi 100%
Official publications
- TED · 00530240-2024 · 4 September 2024
- OJS · 172/2024 · 4 September 2024
Other tenders from Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T.Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej
- Usługa odbioru i utylizacji odpadów medycznych
- Dostawy aparatury medycznej w ramach rozbudowy bazy sprzętowej Oddziału Neurochirurgii, jako realizacja dotacji Województwa Dolnośląskiego…
- Dostawa wyrobów medycznych dla Pracowni Neuroradiologii Zabiegowej
- Dostawy środków kontrastowych
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy aparatury medycznej jako realizacja wniosku do Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności – KPO nr KPOD.07.02-IP.10-0360/25
- Dostawy radiofarmaceutyku do programu lekowego wraz z aminokwasami do infuzji, roztworu Octreotidum, produktu leczniczego do procedury RDTL
- Dostawy produktów leczniczych do programów lekowych Nusinersen i Risdiplamum
- Dostawy igieł, strzykawek, wenflonów
- Dostawy wyrobów medycznych do embolizacji