El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

USŁUGA NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/200/IP/2024

Buyer: 4 Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu

Published
12 July 2024
Submission deadline
19 August 2024, 08:00
Place of performance
Wrocław, PL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00419931-2024
Reference
5e7f762a-5920-4fc3-a72b-02a05bb47838
Official source
Official source

CPV codes

Description

Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej SWZ.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 część 1. USŁUGA NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/200/IP/2024
Wrocław, PL514
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
2 część 2. USŁUGA NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/200/IP/2024
Wrocław, PL514
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
3 część 3. USŁUGA NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/200/IP/2024
Wrocław, PL514
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
4 część 4. USŁUGA NAPRAWY KUCHNI POLOWYCH NR SPRAWY: MAT/200/IP/2024
Wrocław, PL514
50000000 Servicios de reparación y mantenimiento

Award criteria

Official publications

Other tenders from 4 Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu