UREJANJE JAVNIH POVRŠIN V OBČINI SLOVENSKE KONJICE 2026-2027
Buyer: JKP, JAVNO KOMUNALNO PODJETJE d.o.o. SLOVENSKE KONJICE
- Published
- 27 October 2025
- Submission deadline
- 1 December 2025, 10:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00706668-2025
- Reference
- 97702782-41dc-4dca-b07e-8448dd07057e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77300000Servicios hortícolas
Description
Predmet izvajanja storitev »Urejanje javnih površin v Občini Slovenske Konjice 2026-2027« med drugim obsega: - Urejanje utrjenih javnih površin ter zelenic; - Urejanje cvetličnih nasadov in dreves.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Urejanje javnih površin v Občini Slovenske Konjice - del 1 | 77300000 Servicios hortícolas | — |
| 2 | Urejanje javnih površin v Občini Slovenske Konjice - del 2 | 77300000 Servicios hortícolas | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo izmed popolnih ponudb izbral tisto, ki bo vsebovala najnižjo ponudbeno ceno za posamezni sklop, ob izpolnjevanju vseh zahtev iz razpisne dokumentacije. Javno naročilo se oddaja po sklopih…
Official publications
- TED · 00706668-2025 · 27 October 2025
- OJS · 206/2025 · 27 October 2025
Other tenders from JKP, JAVNO KOMUNALNO PODJETJE d.o.o. SLOVENSKE KONJICE