UREDITEV ZELENIH POVRŠIN V VERŽEJU
Buyer: OBČINA VERŽEJ
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 1 September 2026, 12:00
- Place of performance
- SI031
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534062-2026
- Reference
- 90de2b0b-942a-4149-a26a-6a0d413d6a22
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77300000Servicios hortícolas
Description
Javno naročilo zajema ureditev javnih površin v Občini Veržej, in sicer je predmet razdeljen na dva sklopa: - SKLOP 1: hortikulturna ureditev, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop1« - SKLOP 2: izvedba GOI del z urbano opremo, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop2« Predmet naročila je razviden tudi iz projektne dokumentacije. Rok izvedbe del obeh sklopov je 15. 10. 2026.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | SKLOP 1: hortikulturna ureditev, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop1« | 77300000 Servicios hortícolas | — |
| 2 | SKLOP 2: izvedba GOI del z urbano opremo, katerega predmet je podrobneje razviden iz vzorca pogodbe ter obrazca »Popis del_sklop2« | 77300000 Servicios hortícolas | — |
Award criteria
- Price — Kot je navedeno v RD
- Price — Kot je razvidno RD
Official publications
- TED · 00534062-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026