Ultrastable optical cavity for increasing the coherence of intercity photonic link transmission lasers
Buyer: CESNET, zájmové sdružení právnických osob
- Published
- 12 August 2024
- Submission deadline
- 9 September 2024, 12:00
- Estimated value
- 4,800,000 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00482862-2024
- Reference
- 10df4fab-8418-447e-bf1a-8c4ed9321380
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38433000Espectrómetros
- 38400000Instrumentos de medida o control de características físicas
- 38410000Instrumentos de cómputo
- 32581130Cable para transmisión de datos para aplicaciones especiales
Description
(EN): The subject of this public contract is the supply of an ultrastable optical cavity for increasing the coherence of intercity photonic link transmission lasers, including warranty and technical support, both for a period of at least 2 years, in accordance with the requirements specified in the tender documentation. (CZ): Předmětem této veřejné zakázky je dodávka ultrastabilní optické dutiny pro zvýšení koherence přenosových laserů meziměstských fotonických spojů, včetně záruky a technické podpory, obojí na dobu nejméně 2 let, v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci.
Award criteria
- Price — Viz čl. 9. zadávací dokumentace.
- Quality — Viz čl. 9. zadávací dokumentace.
Official publications
- TED · 00482862-2024 · 12 August 2024
- OJS · 156/2024 · 12 August 2024
Other tenders from CESNET, zájmové sdružení právnických osob
- CESNET - Dodávka clusteru pro Národní repozitářovou platformu 2 (2025)
- CESNET – Precision time distribution elements
- CESNET – Dodávka HD výpočetních uzlů, CLOUD uzlů, SCRATCH serverů a diskového úložiště pro Metacentrum (2025)
- CESNET – dodávka serverů a úložných kapacit pro centrální logmanagement č. 1 (2025)
- CESNET - Posílení clusterové infrastruktury pro objektová úložiště, provoz databází a vyrovnávání zátěže (2025)
- Servis a podpora výrobce pro FWDM technologii Cisco Systems, Inc.
- CESNET - Dodávka diskových polí pro provoz virtualizační infrastruktury (2025)
- CESNET – dodávka prvků DCI vrstvy 2 sítě CESNET3
- CESNET - Dodávka clusteru pro objektové úložiště (2025)
- CESNET – dodávka serverů a úložných kapacit pro centrální logmanagement č. 1 (2025)