Ultragarso aparatai (seno pirkimo Nr. 744175)
Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Published
- 10 March 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- Kaunas, LT022
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00153738-2025
- Reference
- 5b81c685-6f53-40bc-921e-2301195daf8b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33112200Unidad de ultrasonidos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-27 paskelbto pirkimo Nr. 744175 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/787947?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ultragarso aparatas su skydliaukės davikliu | 33112200 Unidad de ultrasonidos | €0 |
| 2 | Ultragarso aparatas su skydliaukės ir pilviniu davikliais | 33112200 Unidad de ultrasonidos | €0 |
Award criteria
- Price — Pasiūlymai vertinami pagal mažiausios kainos kriterijų
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Real Fusion UAB | €46,800 | — |
Official publications
- TED · 00153738-2025 · 10 March 2025
- OJS · 48/2025 · 10 March 2025
Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Lubinė pacientų kėlimo įranga
- Medicinos pagalbos priemonės Nr. 542
- Žemos temperatūros šaldikliai
- NovaSeq X Plus garantinio aptarnavimo paslauga
- 7864276 Reagentai ir papildomos priemonės imunofermentinių tyrimų atlikimui kartu su įrangos įsigijimu panaudos būdu (atviras konkursas)
- Skysčių valdymo sistemos su automatinėmis infuzinėmis pompomis ir stovais
- Atsarginių detalių komplektas
- Lazerio fibros
- Ilgų fragmentų sekoskaitos sistema
- Inkariniai siūlai