Új körmendi sportcsarnok
Buyer: Építési és Közlekedési Minisztérium
- Published
- 23 November 2023
- Submission deadline
- 8 December 2023, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00712057-2023
- Reference
- c4a89f64-ac7c-46f6-af96-546dcdbc553a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71240000Servicios de arquitectura, ingeniería y planificación
Description
Az 1763/2021. (X.27.) Korm. határozat és a 83/2021. (II.23.) Korm. rendelet alapján tervezési szerződés az új körmendi multifunkciós és sportcsarnok engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítésére, a szükséges engedélyek beszerzésére Körmend Városi Önkormányzat tulajdonában álló, 9900 Körmend, Rákóczi utca 1566/3 hrsz-ú ingatlanon. Főbb tervezési feladatok: - sportcsarnok és edzőközpont, valamint fogadóépület tervezése; - a jóváhagyási tervdokumentáció alapján az engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció tervezése, minden engedélyezési eljárás lefolytatása, engedélyek megszerzése; - BIM Level 3 modell készítése LOD (Level of Development) 300 részletezettségi szint szerint. Teljesítési mérföldkőnek megfelelő IFC modell szállítása; - Közreműködés a beruházás megvalósítása kapcsán lefolytatandó közbeszerzési eljárásban. A nyertes ajánlattevő(k) által ellátandó feladatokat részletesen a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.
Award criteria
- Quality — 2. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.1 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 3. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.2 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 4. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.3 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Quality — 5. Az ajánlati felhívás III.1.3) M/2.4 pontja szerinti alkalmassági követelménynek való megfelelés tekintetében bemutatott szakember többlet szakmai tapasztalata (hónap, min. 0 - max. 36 hónap)
- Price — 1. Egyösszegű ajánlati ár (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00712057-2023 · 23 November 2023
- OJS · 226/2023 · 23 November 2023
Other tenders from Építési és Közlekedési Minisztérium
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Debr.-Ny.egyháza vasút bizt.ber., távközlés, ETCS
- Egri elkerülő út eng. és kiviteli tervek készítése
- Tatai Edzőtábor fejlesztése, tervezés
- Tervezés-Szeged,Alsóváros-Újszeged közötti szakasz
- Kiskunfélegyháza – Szeged vasútvonal kivitelezés
- Bp-Déli Körvasút III. ütem tervezés és kivitelezés
- SzIK Zeneműv. Gimnázium Stúdióeszközök beszerzése
- Keretszerz. Liszt Ferenc Repülőtér bontási munkák
- PPKE új campus építéséhez szükséges bontási munkák