Udostępnienie, obsługa, odbiór i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Miasta Pruszkowa do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Buyer: Gmina Miasto Pruszków
- Published
- 11 June 2025
- Submission deadline
- 15 July 2025, 09:00
- Place of performance
- Pruszków, PL913
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00375462-2025
- Reference
- 60e04f3d-a050-4881-a34b-341cce8c9e8a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
przetarg nieograniczony
Award criteria
- Price — kryterium cena 100%, Szczegółowy opis w SWZ
Official publications
- TED · 00375462-2025 · 11 June 2025
- OJS · 110/2025 · 11 June 2025