Traktorok és adaptereik beszerzése
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 2 June 2025
- Submission deadline
- 13 June 2025, 13:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00352945-2025
- Reference
- b03a2189-6120-4cdd-b497-849f14ca4bdc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 16710000Motocultores
Description
Adásvételi szerződés keretében 71 db traktor beszerzése a hozzá tartozó 71 db padkakasza adapter oszlop-körbe nyíró egységgel és 71 db rézsűkasza adapterrel a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére. A közbeszerzés tárgyát részletesen az ajánlati felhívás II.2.4) pontja tartalmazza.
Award criteria
- Quality — 2. Az ajánlatkérő rendelkezésére álló szakszervizek száma az M.2/ alkalmassági követelménynek való megfelelés érdekében szükséges szervízeken felül (min. 0 db – max. 7 db) (db)
- Quality — 3. NRSC TESZT - számtani átlaga (min. 0 g/kWh – max. 1,805 g/kWh) (g/kWh)
- Price — 1. Nettó ajánlati ár összesen (euro)
Official publications
- TED · 00352945-2025 · 2 June 2025
- OJS · 104/2025 · 2 June 2025
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság