Tömegspektrométerek beszerzése
Buyer: Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
- Published
- 3 November 2023
- Submission deadline
- 16 November 2023, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00671388-2023
- Reference
- 80a082a9-c510-4622-9da8-949497dcab24
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38433100Espectrómetros de masas
Description
A közbeszerzés tárgya tömegspektrométerek beszerzése az alábbiak szerint: 1. rész: 1 db nagynyomású folyadékkromatográf-tömegspektrométer (LC-MSMS) rendszer bináris pumpával, beépített gázmentesítő egységgel, automata mintaadagolóval, mintatér termosztálással, kolonnatermosztáttal, háromszoros kvadrupól tömegspektrométerrel, nitrogén generátorral, vezérlő, adatgyűjtő, adatfeldolgozó rendszerrel. 2. rész: 1 db Induktív csatolású tömegspektrométer (ICP-MSMS) nyomelem meghatározás céljára. A megajánlott konfiguráció tartalmazzon automata mintaadagolót, egy folyadékkromatográf (LC) csatlakoztató felületet, integrált vezérlő szoftvert. 3. rész: 1 db gázkromatográf-tömegspektrométer rendszer (GC-MSMS), automata mintaadagolóval, háromszoros kvadrupól tömegspektrométerrel, vezérlő, adatgyűjtő, adatfeldolgozó rendszerrel. A tömegspektrométerek készülékvezérléssel és egyéb kapcsolódó szolgáltatásokkal kerülnek beszerzésre (részletesen a műszaki leírásban). A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmány…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Nagynyomású folyadékkromatográf-tömegspektrométer | 38433100 Espectrómetros de masas | — |
| 2 | Induktív csatolású tömegspektrométer | 38433100 Espectrómetros de masas | — |
| 3 | Gázkromatográf-tömegspektrométer | 38433100 Espectrómetros de masas | — |
Award criteria
- Quality — 2. Jótállás időtartama a kötelezően előírt 24 hónapon felül (hónapban, minimum 0 hónap, maximum 12 hónap)
- Price — 1. Összesen nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00671388-2023 · 3 November 2023
- OJS · 212/2023 · 3 November 2023
Other tenders from Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal
- Vérvételi fecskendő, mintatároló, mintaküldő
- PRRS RT-PCR reagens készlet, Genotipizáló kit II.
- Pipettahegyek
- Mintavételi pálca beszerzése
- PRRS RT-PCR reagens készlet, Genotipizáló kit II.
- Veszettség elleni vakcina beszerzése és vakcinázás
- PRRS RT-PCR reagens készlet és Genotipizáló kitek
- PRRS RT-PCR reagens készlet és Genotipizáló kitek
- Pipettahegyek
- Veszettség elleni vakcina beszerzése és vakcinázás