Toezichthouders Veiligheid
Buyer: Enexis Groep
- Published
- 18 June 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 10:00
- Estimated value
- €55,000,000
- Place of performance
- NL112
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00393134-2025
- Reference
- 6b39ca3c-6ad5-48b1-a01c-690d097928d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
De scope van deze aanbesteding betreft het door Enexis inhuren van toezichthouders veiligheid om toezicht te houden op projecten en (onderhouds-)werkzaamheden op HS- en MS-stations.
Official publications
- TED · 00393134-2025 · 18 June 2025
- OJS · 115/2025 · 18 June 2025