Toepassing niet wezenlijke wijziging levering gas
Buyer: Gemeente Utrecht
- Published
- 5 November 2025
- Place of performance
- NL350
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00734129-2025
- Reference
- 5468a119-0e5c-4bec-b988-9570d46e21f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Op 19-07-2023 is de gemeente Utrecht een mededingingsprocedure met onderhandeling gestart met als doel het sluiten van een overeenkomst voor de levering van aardgas (CPV code 09123000-7). De aanbestedingsprocedure is verlopen via aanbestedingsplatform Mercell. Publicatienummer Mercell is t42383. TenderNed-kenmerk is 436372. Op 24-10-2023 is een overeenkomst voor de levering van aardgas gesloten met Greenchoice Zakelijk N.V. De looptijd van de gegunde opdracht is 24 maanden (1-1-2024 t/m 31-12-2025). In de overeenkomst met Greenchoice zijn drie optiejaren opgenomen: 2026, 2027, 2028. De gemeente Utrecht maakt gebruik van Art. 2.163d Aw om 1 optiejaar (2029) toe te voegen aan de lopende overeenkomst met Greenchoice. Het gaat hier om ca. 20% van de reeds gegunde contractwaarde. Volume gas (profiel): 997.615 m3 Volume gas (telemetrie): 300.000 m3
Award criteria
- Quality — Zie bijgaand document
- Price — Zie bijgaand document
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Greenchoice Zakelijk N.V. | €3,000,000 | — |
Official publications
- TED · 00734129-2025 · 5 November 2025
- OJS · 213/2025 · 5 November 2025