Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru(DBR) 2025.I.
Buyer: Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Published
- 14 April 2025
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Other
- Notice number
- 00240136-2025
- Reference
- fe54e813-8b99-4a3a-b21f-d0d8fcebd553
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem, mint Ajánlatkérő „MATE Tisztítószer,tisztítóeszköz,papíráru (DBR)” tárgyban, a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban: Kbt.) 107. § (1)-(5) bekezdései alapján Dinamikus Beszerzési rendszert hozott létre EKR000439132023 számon. Termékkategóriák: 1. tisztítószerek 2. tisztítóeszközök 3. higiéniai papíráru Ajánlatkérő a közbeszerzési dokumentumokban részletesen ismertette azokat a termékkategóriákat és jellemzőiket, amelyek beszerzése megvalósítása érdekében DBR-t kívánt létrehozni. A főbb kategóriák kizárólag tájékoztatás célú felsorolás a beszerzés volumenének felmérése érdekében, Ajánlatkérő az egyes kategóriákon belül jogosult a DBR ajánlattételi szakaszaiban más termékek beszerzésére is a felmerülő igényeknek megfelelően. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján a rendszerben megvalósítandó konkrét közbeszerzésekre vonatkozó pontos műszaki leírást és szerződéses feltételeket a DBR-ben részt vevő Ajánlattevők számára az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg bocsátotta rendelkezésre. A jelen tájékoztatóban a 2025. I. negyedéves, a Dinamikus beszerzési rendszerben történt beszerzések lebonyolítására …
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 2024-05 / 1 - Budapest (Budai Campus) | 39830000 Productos de limpieza | — |
| 2 | 2024-05 / 2 - Gödöllő (Szent István Campus) | 39830000 Productos de limpieza | — |
Award criteria
- Price — Összesített nettó ajánlati ár (nettó Ft)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ORINK HUNGARY Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,446,910 Ft | — |
| I-COM IRODAELLÁTÁS Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 1,320,014 Ft | — |
| I-COM IRODAELLÁTÁS Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság | 118,876 Ft | — |
| ORINK HUNGARY Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság | 107,095 Ft | — |
Official publications
- TED · 00240136-2025 · 14 April 2025
- OJS · 73/2025 · 14 April 2025
Other tenders from Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem
- Sportcsarnok felújítás műszaki ellenőri feladatok
- MATE - NEPTUN Rendszer terméktámogatása 2025.
- Gépjárművek tartós bérlete és flottakezelés 2
- Fejőházi technológiai eszközök
- MATE Laboratóriumi eszközök beszerzése (DBR)
- Légijármű-vezető képzési szolgáltatások 2.
- Sportcsarnok bővítéses felújítása
- Vegyszerek beszerzése – WEBIR 2025
- Légijármű-vezető képzési szolgáltatások
- MATE-Vegyszerek és fogyóanyagokDBR2.-2025.III-jav