Tietopyyntö: Tampereen kaupunginkirjaston AV-aineisto
Buyer: Tampereen kaupunki
- Published
- 27 March 2024
- Place of performance
- FI197
- Documents
- 1
- Notice number
- 00184537-2024
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32350000Partes de equipo de sonido y vídeo
- 32353000Grabaciones de sonido
- 32353200Casetes de música
- 32354000Productos de película
- 37524200Juegos de tablero
- 37532000Videojuegos
Description
Tampereen kaupunginkirjasto on hankkimassa AV-aineistot. Hankinta on suunniteltu jaettavaksi osiin alla olevasti; 1. Musiikkiäänitteet (CD-, LP- ja C-kasetit) 2. Kuvatallenteet (DVD ja Blu-ray) 3. Konsolipelit 4. Lautapelit Hankinta on suunniteltu tehtäväksi puitejärjestelynä niin, että jokaiseen osa-alueeseen valitaan kolme (3) toimittajaa. Kyseessä on tietopyyntö mahdollisille toimittajille, ei ennakkoilmoitus, ei hankintailmoitus eikä tarjouspyyntö. Tämän tietopyynnön tarkoituksena on selvittää hankintaan liittyviä kysymyksiä. Tietopyynnön tavoitteena on saada kattavasti hankittavien tuotteiden ja palvelun saatavuutta ja ominaisuuksia koskevaa tietoa, jotta mahdollinen tarjouskilpailu voidaan toteuttaa mahdollisimman tarkoituksenmukaisella tavalla. Tietopyyntö ja siihen saadut vastaukset eivät sido kumpaakaan osapuolta. Tietopyyntö ei velvoita hankintayksikköä toteuttamaan hankintaa eikä tietopyyntöön vastaaminen velvoita tekemään tarjousta. Hankintaa koskevat tiedot voivat muuttua lopulliseen tarjouspyyntöön. Tietopyyntöön osallistutaan lähettämällä sähköposti osallistumishalukkuudesta osoitteeseen heidi.ikonen@tuomi.fi. Osallistuminen on tehtävä määräaikaan 8.4.2024 menne…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Musiikkiäänitteet (CD-, LP- ja C-kasetit) | 32353200 Casetes de música | — |
| 2 | Kuvatallenteet (DVD ja Blu-ray) | 32354000 Productos de película | — |
| 3 | Konsolipelit | 37532000 Videojuegos | — |
| 4 | Lautapelit | 37524200 Juegos de tablero | — |
Official publications
- TED · 00184537-2024 · 27 March 2024
- OJS · 62/2024 · 27 March 2024