Tietopyyntö/kutsu alustavan tarjouspyyntöaineiston kommentointiin Rekrytointijärjestelmän hankinta Monetra-konserni
Buyer: Monetra Oulu Oy
- Published
- 6 May 2025
- Estimated value
- €2,000,000
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00289819-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48450000Paquetes de software de contabilización del tiempo o recursos humanos
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Tämä ilmoitus ei ole hankintailmoitus eikä tarjouspyyntö vaan tietopyyntö osana hankinnan valmistelua. Monetra-konserni pyytää tarjoajia kommentoimaan rekrytointijärjestelmäpalveluiden alustavaa tarjouspyyntöaineistoa. Mahdollisen hankinnan kohteena on Monetra-konsernin tarpeet täyttävä järjestelmäpalvelu. Tämän tietopyynnön tarkoituksena on tarkentaa alustavan tarjouspyynnön ja sen liitteiden sisältöjä, alan sopimus- ja hinnoittelukäytäntöjä sekä antaa tarjoajille mahdollisuus esittää kommentteja hankinnan suunniteltuun toteutukseen liittyen. Tällä ennakkoilmoituksella ei pyydetä, eikä tähän anneta tarjouksia. Kommentoinnissa esiin tulleet tiedot säilyvät täysin luottamuksellisina ja niitä tullaan käyttämään ainoastaan mahdollisen hankinnan valmisteluun. Tietopyyntö ei velvoita hankintayksikköä toteuttamaan hankintaa tietopyynnössä kuvatulla tai muullakaan tavalla. Tietopyynnön vastauksissa tehtävään asiakirjojen kommentointiin osallistumisesta ei makseta korvausta. Kiinnostuneita tarjoajia pyydetään ilmoittautumaan määräajassa sähköpostitse osoitteeseen hankintapalvelut@monetra.fi 16.05.2025 klo 10.00 mennessä. Pyydämme otsikoimaan sähköpostin: "Ilmoittautuminen Monetra-ko…
Official publications
- TED · 00289819-2025 · 6 May 2025
- OJS · 87/2025 · 6 May 2025