Tietopyyntö, Ihmiskaupan uhrien auttamistoimien hankinta
Buyer: Länsi-Uudenmaan hyvinvointialue
- Published
- 8 July 2025
- Place of performance
- FI1B1
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00441870-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85000000Servicios de salud y asistencia social
Description
TÄMÄ EI OLE ENNAKKOILMOITUS, HANKINTAILMOITUS TAI TARJOUSPYYNTÖ VAAN ILMOITUS MARKKINAVUOROPUHELUN KÄYNNISTÄMISESTÄ OSANA HANKINNAN SUUNNITTELUA. Länsi-Uudenmaan hyvinvointialue kartoittaa Palveluntuottajien kiinnostusta Ihmiskaupan uhrien auttamistoimien hankintaa (3869/2024) koskevaan kilpailutukseen. Hankinnan kohteena on Ihmiskaupan uhrien auttamistoimien hankinta (3869/2024). Hankinnasta kiinnostuneita palveluntuottajia pyydetään ilmoittamaan kiinnostuksensa hankintaa kohtaan sähköpostitse osoitteeseen miia.yliniemi@luvn.fi 18.7.2025 klo 12.00 mennessä. Toimitamme kiinnostuksensa ilmaisseille Palveluntuottajille hankinnan kohteen kuvaus luonnoksen kommentoitavaksi. Tietopyyntöön vastaaminen ei sido palveluntuottajaa tarjouskilpailuun osallistumiseen, eikä myöskään ole edellytyksenä myöhemmin varsinaiseen tarjouskilpailuun osallistumiselle. Kiinnostus hankintaa kohtaan pyydetään tekemään 18.7.2025 klo 12:00 mennessä sähköpostiosoitteeseen miia.yliniemi@luvn.fi. Olemme kaikkiin kiinnostuksensa ilmaisseihin yhteydessä.
Official publications
- TED · 00441870-2025 · 8 July 2025
- OJS · 128/2025 · 8 July 2025