Ticketingový systém pro sportovní organizace
Buyer: Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Published
- 30 September 2025
- Submission deadline
- 31 October 2025, 10:00
- Estimated value
- 1 Kč
- Place of performance
- CZ032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00636336-2025
- Reference
- 048b3f4c-258b-4c3c-b94a-eb5320800715
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
- 48810000Sistemas de información
- 72222300Servicios de tecnología de la información
- 72400000Servicios de Internet
- 22459000Billetes
- 72253200Servicios de apoyo a sistemas
Description
Předmětem Veřejné zakázky je dodávka a implementace komplexního ticketingového řešení prodeje vstupenek na sportovní akce a zajištění následného provozu (distribuce), podpory a rozvoje tohoto softwarového řešení, a to za podmínek dále uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Bližší informace najdete v zadávací dokumentaci.
Award criteria
- Price — V rámci jednotlivých subkritérií budou hodnoceny tyto dílčí nabídkové ceny: 1. Nabídková cena za dodávku, instalaci, implementaci a zprovoznění ticketingového systému (včetně migrace z testovacího do…
- Quality — V rámci tohoto dílčího kritéria hodnocení bude Zadavatel hodnotit kvalitu nabízeného technického řešení – předmětu plnění Veřejné zakázky. Technická úroveň nabízeného řešení se určí na základě součtu…
Official publications
- TED · 00636336-2025 · 30 September 2025
- OJS · 187/2025 · 30 September 2025
Other tenders from Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.
- Výzva č. 24 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 23 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 20 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Výzva č. 19 k podání nabídky v DNS - Dodávky trakčního materiálu včetně náhradních komponentů
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Výzva k podání nabídky v dynamickém nákupním systému DNS č. 8 pro kategorii "Skříně" Specifický materiál pro středisko veřejného osvětlení.
- Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob pro PMDP, a.s.
- Dodávky motorové nafty 2026 - 2027
- Obnova historické tramvaje Křížík & Brožík ev. č. 18