Thunderbeathez szükséges fogyóanyagok beszerzése
Buyer: Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház
- Published
- 24 March 2025
- Place of performance
- Nyíregyháza, HU323
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00186971-2025
- Reference
- 6a7e927d-fe56-4d70-a8de-f71920daf495
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Dinamikus beszerzési rendszer létrehozása, amelynek tárgya Thunderbeathez szükséges fogyóanyagok beszerzése konszignációs raktár üzemeltetése mellett adásvételi szerződés keretében. A DBR fennállásának időtartama (48 hónap) alatt megrendelni kívánt teljes mennyiség becsült nagyságrendje 1. kategóriában 508 darab. A tervezett mennyiségi adatokat, valamint azok telephelyenkénti megoszlását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák részletesen. Ajánlatkérő a DBR fennállása alatt 12 hónapos hatályú szerződéseket kíván kötni, de fenntartja a jogot, hogy ennél hosszabb vagy rövidebb időbeli hatályú szerződéseket kössön. Ajánlatkérő a Kbt. 107.§ (2) bekezdése alapján fenntartja annak a lehetőségét, hogy a DBR megvalósítása során, az ajánlattételi felhívás megküldésével egyidejűleg, az abban foglalt konkrét beszerzési igényre vonatkozóan – a konkrét közbeszerzések tárgyától és jellegétől függően – a részajánlat-tétel lehetőségek határozzon meg az ajánlattételi felhívásban. (A Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács útmutatója a dinamikus beszerzési rendszerről (2022. február 10.) A dinamikus beszerzési rendszerben kötendő tervezett legmagasabb szerződéses érték: nettó 41 400 000,- Ft…
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00186971-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025
Other tenders from Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház
- Zárt rendszerű gyógyszerátviteli eszközök
- DSA röntgen berendezés bérlete
- Urológiai fogyóanyagok beszerzése
- Eszközbeszerzés a HOSPITALS projektben
- Központi steril anyagainak beszerzése
- Kötszerek beszerzése 2025
- DBR - Varrógépek beszerzése
- Kötszerek beszerzése 2025
- Eszközbeszerzés a HOSPITALS projektben
- Kötszerek beszerzése 2025