Testszkennerek beszerzése „CCEI-2021-BCROSS”
Buyer: Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 8 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00681097-2024
- Reference
- f93b24c8-770c-41e0-91c3-102b639eed4e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38520000Escáneres
Description
Tárgy: Testszkennerek beszerzése „CCEI-2021-BCROSS” A NAV a „Vámellenőrzési berendezések pénzügyi támogató eszköze (CCEI)” keretében sikeres pályázatot nyújtott be „Nemzeti Adó- és Vámhivatal vámellenőrzési kapacitásának fejlesztése (CCEI_2021-HU-BCROSS)” címmel, amely projekt keretében 2 részben adásvételi szerződések megkötésével 5 db testszkenner beszerzésére kerül sor. 1. rész: Testszkenner beszerzése (Debrecen Repülőtér) 2. rész: Testszkennerek beszerzése (közúti határátkelők) További információkat az egyes részek esetében a közbeszerzés tárgya vonatkozásában az ajánlati felhívás TED 5.1 Technikai azonosító a tételhez: LOT-0001, 5.1 Technikai azonosító a tételhez: LOT-0002 (BT-24), valamint a közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: KD) részét képező műszaki leírások és a szerződéstervezet tartalmaznak.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Testszkenner beszerzése (Debrecen Repülőtér) | 38520000 Escáneres | — |
| 2 | Testszkennerek beszerzése (közúti határátkelők) | 38520000 Escáneres | — |
Award criteria
- Price — Nettó összesen ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00681097-2024 · 8 November 2024
- OJS · 218/2024 · 8 November 2024
Other tenders from Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
- Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
- Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
- Üzemanyag töltőgépkocsik beszerzése
- Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
- MH készletében lévő hajók és KRAM berendezések javítása, technikai kiszolgálása (2026-2029)
- Magyar Honvédség kiképzéstechnikai szimulációs rendszereinek üzemeltetése (2027-2029)
- Nemzetközi katonai vasúti szállítások 2026 – 2030. évekre
- Katonai repülőtereken üzemelő fénytechnikai, navigációs és repülésirányító rádiórendszerek (FRISZ FÉT-NAV) szükség szerinti javítása…
- KC-390 szállítórepülőgéphez teherernyő rendszerek beszerzése (2026-2028)