El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Works

,,Текущ ремонт ‘‘ по обособени позиции

Buyer: ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА

Published
3 June 2025
Submission deadline
30 June 2025, 23:59
Estimated value
474,478 лв.
Place of performance
Горна Оряховица, BG321
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00356240-2025
Reference
0be09798-8283-4693-8516-6ba1d23b3f59
Official source
Official source

CPV codes

Description

Обществена поръчка по чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП ​​с предмет: ,,Текущ ремонт'' на следните обекти: ,,Обособена позиция №1:,, Текущ ремонт покрив на сградата на приюта в гр. Горна Оряховица‘‘; Обособена позиция №2: ,,Текущ ремонт в сградата на кметството в с. Янтра“; Обособена позиция №3:,,Текущ ремонт на покрива на сградата на НЧ ,,Звезда 1905‘‘, с. Правда‘‘; Обособена позиция №4:,,Текущ ремонт на сградата на Здравната служба в с. Върбица‘‘; Обособена позиция №5:,,Текущ ремонт на сградата на Здравната служба в с. Стрелец‘‘: Обособена позиция №6:,,Текущ ремонт помещения на пенсионерски клуб с. Паисий‘‘; Обособена позиция №7:,,Текущ ремонт сграда Кметство с. Писарево‘‘;  Обособена позиция №8:,,Текущ ремонт сграда Кметство Горски горен Тръмбеш‘‘; Обособена позиция №9:,,Текущ ремонт ограда ,,Защитено жилище‘‘; Обособена позиция №:10:,,Текущ ремонт сграда Кметство Горски долен Тръмбеш‘‘; Обособена позиция №:11:,,Текущ ремонт покрив сграда ОП ,,Обреди‘‘ /весели ритуали/‘‘; Обособена позиция№:12:,,Текущ ремонт покрив сграда ОП ,,Обреди‘‘ /гробищен парк/‘‘; Обособена позиция №: 13:,,Текущ ремонт на 3 етаж на сградата на Община Горна Оряховица‘‘; Обособена позиция№:14:,,Текущ ремонт пенсион…

Lots (14)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Обособена позиция №1:,, Текущ ремонт покрив на сградата на приюта в гр. Горна Оряховица‘‘
Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 25,000 лв.
2 Обособена позиция №2: ,,Текущ ремонт в сградата на кметството в с. Янтра“
с.Янтра, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 16,667 лв.
3 Обособена позиция №3:,,Текущ ремонт на покрива на сградата на НЧ ,,Звезда 1905‘‘, с. Правда‘‘
с. Правда, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 65,000 лв.
4 Обособена позиция №4:,,Текущ ремонт на сградата на Здравната служба в с. Върбица‘‘
с.Върбица, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 18,250 лв.
5 Обособена позиция №5:,,Текущ ремонт на сградата на Здравната служба в с. Стрелец‘‘
с. Стрелец, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 27,750 лв.
6 Обособена позиция №6:,,Текущ ремонт помещения на пенсионерски клуб с. Паисий‘‘
с. Паисий, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 17,250 лв.
7 Обособена позиция №7:,,Текущ ремонт сграда Кметство с. Писарево‘‘
с. Писарево, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 10,418 лв.
8 Обособена позиция №8:,,Текущ ремонт сграда Кметство Горски горен Тръмбеш‘‘
с. Горски Горен Тръмбеш, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 20,500 лв.
9 Обособена позиция №: 13:,,Текущ ремонт на 3 етаж на сградата на Община Горна Оряховица‘‘
Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 119,167 лв.
10 Обособена позиция№:14:,,Текущ ремонт пенсионерски клуб ,,Филип Тотю‘‘
Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 33,333 лв.
11 Обособена позиция№:15:,,Текущ ремонт Хорова зала‘‘
Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 41,667 лв.
12 Обособена позиция№:16:,,Текущ ремонт козирка на стадион Локомотив‘‘
Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 18,333 лв.
13 Обособена позиция№:17:,,Текущ ремонт на част от сграда общинска собственост, представляваща здравна служба в с. Горски долен Тръмбеш‘‘
с. Горски Долен Тръмбеш, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 21,143 лв.
14 Обособена позиция№:18:,,Текущ ремонт на покрива на сградата на НЧ ,,Напредък-Крушето 1906‘‘, с. Крушето‘‘
с. Крушето, Община Горна Оряховица, BG321
45000000 Trabajos de construcción 40,000 лв.

Award criteria

Official publications