„Текущ ремонт на улици в гр.Септември, Община Септември”
Buyer: ОБЩИНА СЕПТЕМВРИ
- Published
- 7 August 2025
- Submission deadline
- 8 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,730,622 лв.
- Place of performance
- Септември, BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00517125-2025
- Reference
- 37fac60c-19b4-4218-b30a-f82068e8f014
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Намерението на Община Септември, Област Пазарджик е да се извърши ремонт на уличната мрежа в гр.Септември, Община Септември. Целта на ремонта е да се възстановят и подобрят транспортно-експлоатационните качества на настилката с оглед осигуряването на условия за безопасност на движението и за привеждането му в състояние за нормално провеждане на трафика, обслужващ населеното място. Предмета на поръчката включва: ПРЕМАХВАНЕ НА АСФАЛТОВА НАСТИЛКА И ИЗВОЗВАНЕ НА ОТПАДЪЦИТЕ СЪС САМОСВАЛ ДО ПЛОЩАДКА ЗА СТР.ОТПАДЪЦИ, ВКЛ. ВСИЧКИ РАЗХОДИ ДОСТАВКА, ПРОФИЛИРАНЕ И УПЛЪТНЯВАНЕ НА ТРОШЕНОКАМЕННА НАСТИЛКА 0-63 С ДЕБ. ДО 15СМ ДО НИВО АСФАЛТ; ДОСТАВКА И ПОЛАГАНЕ НА ПЛЪТЕН АСФАЛТОБЕТОН d ср. = 4СМ ВКЛЮЧ. ВСИЧКИ РАЗХОДИ; ДОСТАВКА И ПОЛАГАНЕ НА НЕПЛЪТЕН АСФАЛТОБЕТОН d ср. = 4СМ ВКЛЮЧ. ВСИЧКИ РАЗХОДИ Строителните дейности ще бъдат възлагани от Възложителя – община Септември, чрез Възлагателни писма, в които подробно и в детайли ще бъде описано възлаганото строителство със съответните дейности, количества и цена от избрания изпълнител с подадената от него оферта. Пълна информация относно технически характеристики на строителството, подробно описание на предвидените за изпълнение видове строително…
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически-най изгодната оферта при критерии за възлагане „Най-ниска цена“ – чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП
Official publications
- TED · 00517125-2025 · 7 August 2025
- OJS · 150/2025 · 7 August 2025