Текущ ремонт на стаи в УСОБ Семково при ТУ - София
Buyer: ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ
- Published
- 3 August 2026
- Submission deadline
- 4 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €41,133
- Place of performance
- УСОБ Семково, местност Белица, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534140-2026
- Reference
- 2d99318a-cf41-49d8-9971-11cf87a9f185
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Предметът на поръчката е Текущ ремонт на стаи в УСОБ Семково при ТУ - София. СС настоящата обществена поръчка ще се извърши ремонт за подобряване жизнената среда и комфорта в УСОБ Семково. Ще бъдат извършени строително-ремонтни работи в стаи, които включват демонтажни и строително-монтажни работи по част Архитектурно строителна и Електрическа. Обектът на настоящата поръчка попада в четвърта категория по смисъла на Наредба №1 за номенклатурата за видовете строежи и ЗУТ.
Award criteria
- Price — Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Класирането се извършва, като на първо място се класира офертата с…
Official publications
- TED · 00534140-2026 · 3 August 2026
- OJS · 147/2026 · 3 August 2026