Tej-tejtermék beszerzése 12 hónapra
Buyer: Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház
- Published
- 7 November 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 10:00
- Place of performance
- Kecskemét, HU331
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00741254-2025
- Reference
- 3692f12d-9b6c-4b81-b9f8-a0d8e7f04ce2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15500000Productos lácteos
Description
Adásvételi szerződés keretében Ajánlatkérő az Intézmény részére Tej-tejtermékeket, tejkészítményeket 12 hónapra Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Kalocsa telephelyekre és a Kiskunhalasi Semmelweis Kórház, mint irányított intézmény meghatalmazása alapján kívánja megvásárolni a közbeszerzési dokumentumokban meghatározottak szerint. 1. rész Tej-tejtermék Kecskemét-Kiskunfélegyháza: 164100 liter/12 hó, 398500 darab/12 hó, 15720 kg/12 hó, 210000 cikk/12 hó, összesen 34 féle termék 2. rész Tej-tejtermék Kalocsa: 8600 liter/12 hó, 2480 kg/12 hó, 92400 darab/12hó, 5000 doboz/12 hó, összesen 22 féle termék 3. rész Tejkészítmények Kiskunhalas: 742 liter/12 hó, 2047 kg/12 hó, 131410 darab/12hó, 9220 doboz/12 hó, összesen 42 féle termék 4. rész Tej-tejtermék Kiskunhalas: 30400 liter/12hó, 1200 kg/12hó, 1900 darab/12 hó, összesen 4 féle termék Ajánlattevő az ajánlati felhívás egyes részeiben nevesített árukat az esetenként feladásra kerülő - szerződésben meghatározott rendszeres - megrendelések alapján, termékcsoportonként meghatározott szállítási gyakorisággal és határidőre szállítja le Ajánlatkérő részére.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Tej, tejtermék (Kmét, Kfhza) | 15500000 Productos lácteos | — |
| 2 | Tej, tejtermék ( Kalocsa) | 15500000 Productos lácteos | — |
| 3 | Tejkészítmény (Kiskunhalas) | 15500000 Productos lácteos | — |
| 4 | Tej, tejtermék (Kiskunhalas) | 15500000 Productos lácteos | — |
Award criteria
- Price — nettó ajánlati ár
Official publications
- TED · 00741254-2025 · 7 November 2025
- OJS · 215/2025 · 7 November 2025