El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Teisinės paslaugos (senos CVP IS numeris 744829)

Buyer: UAB "Vilniaus vystymo kompanija"

Published
10 March 2025
Estimated value
€240,000
Place of performance
LT011
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00154888-2025
Reference
4bb13cef-90ea-4da7-bf6e-e480f3dfbade
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-09-30 paskelbto pirkimo Nr. 744829 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/788635?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
Advokatų kontora Sorainen ir partneriai €240,000

Official publications