“Техническо обслужване на МПС включващо: 1. Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС и 2. Доставка на резервни части и аксесоари по заявка на Възложителя (без смазочни материали и автоконсумативи) за срок от 24 месеца.“
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ЗВЕЗДЕЦ"
- Published
- 4 August 2025
- Submission deadline
- 31 August 2025, 23:59
- Estimated value
- 66,000 лв.
- Place of performance
- Бургас, BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00509895-2025
- Reference
- 01bb9292-0c4e-4710-bc6f-f4cc786e3b39
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Документацията за участие в откритата процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: “Техническо обслужване на МПС включващо: 1. Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС и 2. Доставка на резервни части и аксесоари по заявка на Възложителя (без смазочни материали и автоконсумативи) за срок от 24 месеца“.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на Икономически най-изгодната оферта, с критерии за възлагане „най-ниска цена“, като на първо място се класира, участникът събрал най - много точки за…
Official publications
- TED · 00509895-2025 · 4 August 2025
- OJS · 147/2025 · 4 August 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ЗВЕЗДЕЦ"
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна…
- “Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки и лекотоварни автомобили за срок от 24 месеца“
- “Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки и лекотоварни автомобили за срок от 24 месеца“
- “Техническо обслужване на МПС включващо: 1. Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС и 2. Доставка на резервни части и аксесоари по…
- „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини,…
- „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини,…
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско) и избор на координатор на стандартна балансираща група за…