„Техническо обслужване на МПС-та, включващо основен, текущ ремонт, профилактика на МПС-та и доставка на резервни части, по заявка на ТП „ДГС Средец ” за срок от 24 месеца
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО СРЕДЕЦ"
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 14 January 2025, 23:59
- Estimated value
- 58,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00756272-2024
- Reference
- cbf163bb-1aae-40bd-836b-ddd40d58adc9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
Description
Обект и предмет на обществена поръчка.Обект на настоящата обществена поръчка е услуга, по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП.Обществената поръчка, изпълнима при условията, описани в документацията за участие и включва следните дейности: •Цялостна диагностика на МПС; •Извършване на услуги по техническо обслужване на автомобилите, което включва: основен и текущ ремонт на автомобилите стопанисвани от ТП ДГС Средец сервизно обслужване на автомобилите в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка МПС, профилактика, диагностика, тенекеджийско-бояджийски дейности; •Техническо обслужване и ремонт на двигателя, съединителя, скоростната кутия, ръчна спирачка, карданно предаване; •Техническо обслужване и ремонт на преден мост, кормилно управление, заден мост, спирачна система, окачване на автомобила; •Техническо обслужване и ремонт на системата на електрооборудване на автомобила, горивната система и климатичната система; •Техническо обслужване и ремонт на ходовата част на автомобила и реглаж на преден мост; •Доставка и монтаж на резервни части и консумативи за МПС по цени съгласно ценовата оферта на Изпълнителя, без начислена надценка, като доставени…
Award criteria
- Price — • Показател „Цд“ – Цена за доставка на авточасти и консумативи – с относителна тежест 60 т. Цената за доставка на авточасти и консумативи е обща цена, която представлява сбор от всички единични…
Official publications
- TED · 00756272-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО СРЕДЕЦ"
- Изпълнение на дейности по поддържане на съществуващи и направа на нови минерализовани ивици, лесокултурни прегради и пътища за движение на…
- Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/средно/ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна балансираща…
- „Изпълнение на дейности по поддържане на съществуващи и направа на нови минерализовани ивици, лесокултурни прегради и пътища за движение на…
- „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини,…
- „Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини,…
- „Изпълнение на дейности по поддържане на съществуващи и направа на нови минерализовани ивици, лесокултурни прегради и пътища за движение на…
- „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки, лекотоварни, товарни автомобили и земеделска и горска техника за срок от 24 месеца“
- „Техническо обслужване на МПС-та, включващо основен, текущ ремонт, профилактика на МПС-та и доставка на резервни части, по заявка на ТП…
- „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки, лекотоварни, товарни автомобили и земеделска и горска техника за срок от 24 месеца“