Техническо обслужване на МПС – основен, текущ ремонт и профилактика на автомобилите собственост на ТП „ДГС Ново Паничарево“ и доставка на резервни части и аксесоари по заявка на възложителя за срок от 24 месеца
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО НОВО ПАНИЧАРЕВО"
- Published
- 26 June 2025
- Submission deadline
- 30 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 32,000 лв.
- Place of performance
- Територията на община Приморско или на община Созопол или на територията на гр. Бургас, BG341
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00412196-2025
- Reference
- 9f329378-00df-49e3-835f-492de6ee6b6e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Предназначението на настоящата обществена поръчка е свързано с осигуряване на нормално техническо състояние на моторните превозни средства (МПС) – собственост на ТП „ДГС Ново Паничарево“, за да могат същите да се ползват по предназначение при нормалната им експлоатация, включително в обстановка на тежки теренни условия, предвид функциите на предприятието определени със ЗГ и ЗЛОД. Дейностите включват техническо обслужване и ремонт на машините, сервизно обслужване в пълен обем и периодичност, съгласно предписанията на производителя на съответната марка техника – ремонти, диагностика, тенекеджийско-бояджийски дейности и други сходни дейности (услуги) на тях, както и доставка и монтаж на резервни части и консумативи за тях. Артикулите и ремонтите са подробно изброени в Техническата спецификация – приложение № 1, неразделна част от документацията на процедурата. Моторните превозни средства могат да се наричат по-долу за краткост „автомобилите”, „МПС“ или „техниката”, а резервните части и консумативи „продуктите”, „артикули“, „стоките” или „доставката”, а услугата – „изпълнението“, „дейността“, „ремонти“.
Award criteria
- Price — Точни указания за определяне на комплексната оценка на офертата: Оценката се извършва по следната формула: КО = К1 + К2 +К3+К4 където: КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 –…
Official publications
- TED · 00412196-2025 · 26 June 2025
- OJS · 120/2025 · 26 June 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО НОВО ПАНИЧАРЕВО"
- Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/ средно/ ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна…
- Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS…
- Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (високо/ средно/ ниско напрежение) и избор на координатор на стандартна…
- Техническо обслужване на МПС – основен, текущ ремонт и профилактика на автомобилите собственост на ТП „ДГС Ново Паничарево“ и доставка на…
- Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS…
- ПОДДЪРЖАНЕ НА СЪЩЕСТВУВАЩИ МИНЕРАЛИЗОВАНИ ИВИЦИ, ЛЕСОКУЛТУРНИ ПРЕГРАДИ И ПЪТ ЗА ДВИЖЕНИЕ НА ПРОТИВОПОЖАРНА ТЕХНИКА В ТЕРИТОРИАЛНИЯ ОБХВАТ…
- ПОДДЪРЖАНЕ НА СЪЩЕСТВУВАЩИ МИНЕРАЛИЗОВАНИ ИВИЦИ, ЛЕСОКУЛТУРНИ ПРЕГРАДИ И ПЪТ ЗА ДВИЖЕНИЕ НА ПРОТИВОПОЖАРНА ТЕХНИКА В ТЕРИТОРИАЛНИЯ ОБХВАТ…
- Закупуване , чрез доставка на дълготраен материален актив (ДМА) - 1(един) брой употребяван пътнически микробус за нуждите на ТП ДГС Ново…