"Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“
Buyer: ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ "МОРСКА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- Published
- 20 August 2025
- Submission deadline
- 15 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 290,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00544036-2025
- Reference
- fb1a42bd-6f2e-406c-abf6-e05c8d7cd773
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79421200Servicios de concepción de proyectos que no sean los de construcción
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е "Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“. Предметът на настоящата поръчка обхваща консултантски услуги по анализ и подготовка на проектно предложение с предмет: "„Придобиване на специализирано плавателно средство за търсене и спасяване“, както и подготовка на документация по ЗОП и съдействие на Възложителя при избора на оферта за изпълнението на проекта. Последният ще кандидатства за финансиране по Приоритет 3 - „Подобряване на интермодалността, иновации, модернизирани системи за управление на трафика, подобряване на сигурността и безопасността на транспорта“ по Програма „Транспортна свързаност“ 2021-2027 г. В предмета на поръчката са включени следните етапи и дейности, а именно: Дейност 1: Извършване на предпроектно проучване за проект „Придобиване на специализирано плавателно средство за търсене и спасяване“ . Дейност 2: Изготвяне на техническа спецификация и определяне на прогнозна стойност на обществената поръчка с предмет: „Придобиване на специализирано плавателно средство за търсене и спасяване“ Дейност 3: Изготвяне на бюджет, в т.ч. анализ разход-ползи и график за изпълнение на проект „Придобиване на специализирано…
Award criteria
- Quality — „Професионална компетентност на ключов експертен екип“
- Price — Ценово предложение
Official publications
- TED · 00544036-2025 · 20 August 2025
- OJS · 158/2025 · 20 August 2025
Other tenders from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ "МОРСКА АДМИНИСТРАЦИЯ"
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за обекти на Изпълнителна…
- Демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска…
- Демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска…
- Разработване и внедряване на интегрирана автоматизирана информационна система за безопасност и устойчивост на морския транспорт MarTaSS
- Обществена поръчка с предмет: „Проектиране, изграждане и доставка на понтон и фотоволтаична инсталация“, финансирана по по проект…
- „Проектиране, изграждане и доставка на понтон и фотоволтаична инсталация“, от проект „Румънско-българско сътрудничество за зелена система…
- "Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“
- „Предоставя на технологични услуги по администриране, подобряване сигурността, работоспособността и производителността на с-мата за…
- „Доставка на нетни количества активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група за обекти на Изпълнителна…
- "Техническа помощ за проект за плавателно средство за ТиС“