Tehergépjárműbeszerzés adapterekkel
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 24 April 2025
- Submission deadline
- 22 May 2025, 14:00
- Place of performance
- Budapest, HU120
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00264910-2025
- Reference
- 05ac6792-3789-4da1-81a7-393836ef8dd2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Adásvételi szerződés keretében huszonnégy (24) darab nehéz tehergépjármű, továbbá minden tehergépjárműhöz kapcsolódó homlokhóeke adapter, valamint minden tehergépjárműhöz kapcsolódó sószóró adapter beszerzése. A közbeszerzés tárgyát részletesen az ajánlati felhívás BT-24 mezője tartalmazza.
Award criteria
- Quality — 2.1. Megajánlott eszközökre (tehergépjárművek és adapterek) vállalt 24 hónapot meghaladó többletjótállás ideje (minimum 0, maximum 12 hónap)
- Price — 1.1. Összesített nettó ajánlati ár (EUR)
Official publications
- TED · 00264910-2025 · 24 April 2025
- OJS · 80/2025 · 24 April 2025
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság